Периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 20 см , а його бічна сторона -7 см знайдіть основу

трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Тюрина Катя.

Ответ:

6см

Объяснение:

P=a+b+c

a-основа

b i c-бічні сторони

b=c=7cm

P=20=7+7+a

a=20-14=6см