У трикутнику ABC бісектриса АМ ділить сторону ВС на від- різки BM = 5 см і МС = 7 см. Знайдіть

периметр трикутника,якщо AB = 14 см. Пожалуйста очень нужно.​

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Никита.

Ответ:

36 см.

Объяснение:

Бісектриса трикутника ділить протилежну сторону на частини, пропорційні прилеглим сторонам.

ВМ/АВ=СМ/ВС

ВС=АВ*СМ:ВМ=14*5:10 см.

Р=14+5+7+10=36 см.