Гіпотенуза прямокутного трикутника дорівнює 13 см, а один із кате- тів — 12 см. Знайдіть площу

трикутника.А 78 см2Б 60 см2В 30 см2Г 54 см2​

Ответы на вопрос

Отвечает Никита Зубов.

Ответ:

30 см²

Объяснение:

лоща прямокутного трикутника дорівнює половині добутку а·в, де а і в - довжини катетів

S =1/2 a*b

За т.Піфагора: b= √(13²-12²)=5

S =1/2*12*5=30 см²