Один з кутів прямокутного трикутника дорівнює 43°. Знайдіть інші кути.​


Ответы на вопрос

Отвечает Понамарёв Артём.

Ответ:

47,43,90

Объяснение:

один з кутів прямокутного трикутника =90° другий кут за умовою 43° третій кут = 180-90-43=47°

Отвечает Баранов Владимир.

Ответ:

47°

Объяснение:

Один кут у прямокутному трикутнику дорівнює 90°.

180-(90+43)=47°