Одна з основ трапеції дорівнює 14 см а середня лінія 9см знайдіть другу основу трапеції​


Ответы на вопрос

Отвечает Дубакина Полина.

Объяснение:

Обозначим другую сторону через х

и получим уравнение (14+х):2=9

14+х=18

х= 18-14

х= 4

Проверкп (14+4):2=18:2=9.