Знайдіть площу трикутника, одна зі сторін якого 5 см , а висота проведена до тієї сторони 8 см

сроочноо​

Ответы на вопрос

Отвечает Орлова Соня.

Ответ:

S = 20 см²

Объяснение:

По формулі S=\frac{c*h_c}{2}, де c - сторона трикутника, h - висота проведена до цієї сторони.

S = \frac{5*8}{2} = \frac{40}{2} =20 см².