1. Периметр правильного трикутника дорівнює 27 см. Обчислити радіус описаного кола навколо цього

трикутника. А) 9 см ; Б) 10,5 см ; В) 9 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Коломеец Елизавета.

Відповідь:

3√3 см.

Пояснення:

Правильний трикутник є рівностороннім, тому, якщо його периметр дорівнює 27 см, його сторона - 27/3 = 9 см. Властивістю рівностороннього трикутника є те, що радіус описаного навколо нього кола дорівнює а√3/3, де а - сторона трикутника. Отже, R = (9√3)/3 = 3√3 (см).

Відповідь: 3√3 см.

Отвечает Кобак Даша.

Ответ:

R=3√3см

Объяснение:

Р=3а, где а-сторона треугольника

а=Р/3=27/3=9см

R=a/√3=9/√3=3√3см