Одна зі сторін трикутника утричі більша за другу і на 2 см більша за третю. Периметр трикутника

дорівнює 26 см 1. знайдіть (у сантиметрах) найменшу сторону трикутника2. знайдіть відношення найбільшої сторони трикутника до середньої за довжиною сторони​

Ответы на вопрос

Отвечает Белова Саша.

Ответ:

1) найменша сторона трикутника: 4 сантиметри.

2) відношення найбільшої сторони до середньої: 12 : 10 або 1,2.

Объяснение:

Нехай х - перша сторона, тоді друга - х/3, а третя - х - 2.

2х - 2 + x/3 = 26

6x - 6 + x = 78

7x = 84

x = 12

Отже, одна зі сторін - х = 12 (см).

1. Найменша сторона: х / 3 = 12 / 3 = 4 (см).

2. Відношення найбільшої сторони до середньої:

Найбільша = х = 12 (см); середня = х - 2 = 10 (см)

12 / 10 = 1,2

Відповідь: 1) 4 см; 2) 12 : 10 або 1,2.