Знайти градусну міру кожного з двох внутрішніх односторонніх кутів що утворилися при перетині двох

паралельних прямих січною якщо один з них на 40° більший за другий​

Ответы на вопрос

Отвечает Тетеранкевич Мария.

Ответ:

110° та 70°

Объяснение:

х+х+40=180

2х=180-40

х=140;2

х=70

40+70=110