Знайти сторони рівноветриного трикутника периметер якого 54см. а вічна сторона на 6см. більше за

основу​

Ответы на вопрос

Отвечает Бабенко Алина.

Ответ:

14; 20; 20 см

Объяснение:

У рівнобедреного трикутника дві сторони між собою рівні.

Нехай основа - x

Тоді бічна сторона = x + 6

Периметр трикутника - це сума усіх трьох сторін цього трикутника, тому:

x + (x+6) + (x+6) = 54

3x + 12 = 54

3x = 42

x = 14 см

Ми знайшли основу. Тепер знайдемо бічну сторону: 14 см + 6 см = 20 см