Точка с ділить відрізок AB, що дорівнює 24 см, на два відріз- ки. Обчисли довжину відрізків АС та

СВ, якщо AC: CB = 3:5.​

Ответы на вопрос

Отвечает Майоров Олег.

Ответ:

3х+5х=24

8х=24

х=24:8

х=3

АС=3*3=9

СВ=3*5=15