Срочно даю 50 балов зовнішні кути відносяться як 4:2:3 знайти градусну міру меншого з внутрішніх

кутів

Ответы на вопрос

Отвечает Сулайманов Рома.

Ответ:

нехай k -коеф проп

тоді складемо рівняння 4к+2к+3к =180

9к =180

к = 20

2к = 20×2=40°

4к=20×4=80°

3к=20×3=60°

в-дь 40°

вроде так