Знайдіть sin α· cos α, якщо sin α + cos α = m\Найдите sin α · cos α, если sin α + cos α = m.

Підказка – піднесіть двочлен sin α + cos α до квадрату.

Ответы на вопрос

Отвечает Сущенко Иван.

Ответ:

\boxed{ \sin \alpha  \cos\alpha = \dfrac{m^{2} -1 }{2} }

Объяснение:

За умовою:

\sin \alpha  + cos\alpha = m (піднесемо обидві частини до квадрата)

\sin^{2} \alpha + \cos^{2} \alpha + 2 \sin \alpha  \cos\alpha  = m^{2}

1  + 2 \sin \alpha  \cos\alpha = m^{2}

2 \sin \alpha  \cos\alpha = m^{2} - 1|:2

\sin \alpha  \cos\alpha = \dfrac{m^{2} -1 }{2}