СРОЧНО!!! знайдіть кути паралелограма, якщо: усі його сторони рівні, а діагональ утворює з

однією зі сторін кут 25°

Ответы на вопрос

Отвечает Гладких Полина.

Ответ:

50°   130°   50°   130°

Объяснение:

Паралелограм, у якого всі сторони рівні, - це ромб. Протилежні кути ромба рівні. Діагоналі ділять кути ромба навпіл. Сума кутів, прилеглих до однієї сторони, 180°.

Отже, ∠1=∠3=25*2=50°;  ∠2=∠4=180-50=130°