27. Промінь Qм проходить між сторонами кута CQF, який дорівнює 69°. Знайдіть кути MQC i MQF, якщо

кут МQс на 27° більший за кут МQF.

Ответы на вопрос

Отвечает Марат Медея.

Ответ:

<MQF=21°

<MQC=48°

Объяснение:

2x+27=69

2x=69-27=42

x=21°

<MQF=21°

<MQC=48°