7 Промінь ОС проходить між сторонами кута АОВ, що тос 70. Знайдіть кути АОС | СОВ, якщо: 1) кут

ВОС на 20° менший від кута АОС; 2) градусні міри кутів АOC I COB підносяться ак 4:1. Розв'яжiть

Ответы на вопрос

Отвечает Потапов Арсений.

Объяснение:

1) Нехай ∠АОС=х°, тоді ∠ВОС=х-20°

х+х-20=70

2х=90

х=45

∠АОС=45°,  ∠ВОС=25°

2) ∠АОС=4х°,  ∠СОВ=х°

4х+х=70;  5х=70;  х=14;  ∠СОВ=14°;  ∠АОС=14*4=56°