Прямий кут поділено на три частини,градусні міри яких співвідносяться як 2:4:6


Ответы на вопрос

Отвечает Мамедов Омар-Хаям.

Ответ:

Объяснение:

Нехай х- одна частина, тоді

2х+4х+6х=90

12х=90

х=90:12

х= 7,5 - одна частина

2*7,5= 15 градусів перший кут

4*7,5=30 градусів другий кут

6*7,5= 45 градусів третій кут

Отвечает Дынник Денис.

Відповідь:

30°, 60°, 90°

Пояснення:

нехай коефіцієнт пропорційності - x, тоді

2x + 4x + 6x=180°

12x=180

x=180/12

x=15

отже,

2×15=30° - перший кут

4×15=60° - другий кут

6×15=90° - третій кут