Прямий кут розділено на три кути, один з яких у 2 рази більший за другий і у 3 рази менший від

третього. Знайдіть величини цих кутів.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гладков Максим.

Ответ:

Объяснение:

Нехай один кут - 2х,  другий кут - х, а третій - 6х

2х+ х+ 6х= 90°

9х= 90°

х= 10° другий кут

2х= 2 * 10= 20° перший кут

3х= 3 * 10 = 60° третій кут