Точка С належить відрізку АВ, довжина якого 23 см. Знайди довжини відрізків АС і ВС, якщо АС довший

від ВС на 7 см​

Ответы на вопрос

Отвечает Arashkov Dmitriy.

Ответ:

АС=15;

ВС=8

Объяснение:

нехай АС=х+7 а ВС=х

1)х+х+7=23

2х=16

х=8

2)8+7=15