Сторони паралелограма 5√2 см і 3 см, а кут між ними 135°. знайдіть діагоналі паралелограма​


Ответы на вопрос

Отвечает Муратулы Нурдаулет.

Ответ:

√89 см, √29 см

Объяснение:

За теоремою косинусів : BD²=DC²+CD²-2*BC*CD*cos135°, BD²=50+9-2*5√2*3*(-cos45°)=59 + 2*5√2*3*√2/2=59+30=89  BD=√89(см)

∠D=180°-135°=45°

AC²=AD²+CD²-2*AD*CD*cos45°= 59 - 2*5√2*3*√2/2=59-30=29  AC=√29(см)

Отвечает Галимьянов Руслан.

Ответ: sqrt(29), sqrt(89)