Обчисліть плошу бічної поверхні правильної п'ятикутної піраміди сторона основи якої дорівнює 5 см а

апофема-8 см

Ответы на вопрос

Отвечает Оганесова София.

Ответ:

100см²

Объяснение:

Sбок=1/2*Росн*l, где l=8см - апофема.

Росн=5а, где а=5см сторона основания

Sбок=1/2*5*5*8=100см²