Знайдіть кут між більшою стороною і діагоналлю прямокутника якщо він на 60градусів менший від кута

між діагоналями, який лежить проти більшої сторони ​

Ответы на вопрос

Отвечает Сдержикова Дарья.

Ответ:

100°

Объяснение:

Дано: КМРТ - прямокутник, ТМ і КР - діагоналі, ∠КОМ=∠ОКМ+60°. Знайти ∠КОМ.

Діагоналі прямокутника точкою перетину діляться навпіл.

ΔКОМ - рівнобедрений, ∠ОКМ=∠КМО=х°, тоді ∠КОМ=х+60°.

х+х+х+60=180°

3х=120

х=40

∠ОКМ=40°, ∠КОМ=40+60=100°