Знайдіть кут між діагоналями прямокутника, що лежить проти більшої сторони, якщо він на 57° бiльший

за кут між більшою стороною і діагоналлю.​

Ответы на вопрос

Отвечает Блинов Иван.

98°

Объяснение:

Дано: КМРТ - прямокутник, ТМ і КР - діагоналі, ∠КОМ=∠ОКМ+57°. Знайти ∠КОМ.

Діагоналі прямокутника точкою перетину діляться навпіл.

ΔКОМ - рівнобедрений, ∠ОКМ=∠КМО=х°, тоді ∠КОМ=х+57°.

х+х+х+57=180°

3х=123

х=41

∠ОКМ=41°, ∠КОМ=41+57=98°