Відстань від точки перетину діагоналей прямокутника до його суміжних сторін дорівнює 5,7 см та 5 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Гавриленко Даша.

Ответ:

42,8 см

Объяснение:

Дано: СМРТ - прямокутник, СР, ТМ - діагоналі, АО=5,7 см, ВО=5 см. Знайти Р.

Точка перетину діагоналей є центром прямокутника.

СМ=ТР=2АО=5,7*2=11,4 см

МР=СТ=2ОВ=5*2=10 см

Р=2(11,4+10)=42,8 см