P-паралелограма =120см Згайдіть йього сторони якщо 1з них в 4 рази більша за іншупжжжжжж​


Ответы на вопрос

Отвечает Ustinova Sophia.

Ответ:

12 см і 48 см

Объяснение:

Р= АВ+ВС+СД+АД

Протилежні сторони рівні.

Нехай одна сторона х см тоді інша 4х см.

х+х+4х+4х=120

10х=120

х=12- одна сторона

4*12= 48 см- інша сторона.

Отвечает Брюханов Макс.

Ответ: 12cm i  48 cm

Объяснение:

  • нехай перша сторона буде - а; а друга-b
  • На м відомо що :
  • a=4b
  • P=120 см
  • Формула периметра для паралелограма:
  • Р=2 (а+b)
  • Тоді :
  • 2(a+b)=120
  • 2(4b+b)=120
  • 10b=120
  • b = 12 см; a =4b = 12 * 4 = 48 см