Дві сторони трикутника дорівнюють 7 см і 9 см, а кут В 60°. Знайдіть третю сторону трикутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Чежегов Паша.

Ответ:

√67 см

Объяснение:

Нехай третя сторона х см, тоді за теоремою косинусів

х²=7²+9²-2*7*9*cos60°=49+81-126*1/2=130-63=67

х=√67 см