Помогите пожалуйста дам 15 баллов!Бісектриса кута паралелограма ділить одну з його сто- рін на

відрізки 8 см і 3 см, рахуючи від вершини, суміж- ної з кутом, з якого провели бісектрису. Знайдіть пери- метр паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Волк Рома.

Ответ:21

Объяснение:

8-3=5 периметр= 5+5+8+3=21