Дві сторони трикутника дорівнюють 2√3 і 6см, а кут між ними 30°. знайдіть третю сторону трикутника

СРОЧНО!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Шакиров Тимур.

Ответ:

Третья сторона в квадрате равна

 {(2 \sqrt{3} )}^{2}  +  {6}^{2} - 2 \times 2 \sqrt{3}   \times 6  \times  \frac{ \sqrt{3} }{2} = 12 + 36 - 24 \sqrt{3}  \times  \frac{ \sqrt{3} }{2}  = 48 - 36 = 12

Третья сторона равна

 \sqrt{12}