Основи рівнобічної трапеції дорівнюють 6 см і 11 см а бічна сторона 5 см знайдіть периметр трапеції​


Ответы на вопрос

Отвечает Сёмина Ульяна.

Ответ:

S=27 см

Объяснение:

S=6+11+5×2=27 см

Отвечает Надёжин Тима.

{\sf P=a+b+2c,} где а и b - основания трапеции, а с - ее боковая сторона. \tt P=6+11+2\cdot5=6+11+10=\boxed{27} \ (cm).