Знайдіть координати середини відрізка АВ А(-3;1), В(4;1)​


Ответы на вопрос

Отвечает Алибаева Еркежан.

Объяснение:

Вот тебе правильный ответ.


Отвечает Бойчук Женя.

Объяснение:

наприклад т С-це середина відрізка АВ помурський щоб знайти її координати потрібно хС=-3+4÷1=0,5 , а уС=1+1÷2=1.Координати т. С(0,5;1)