даю баллы за развернутое решение !!!!!!!!7) Бісектриса А прямокутника ABCD розподіляє сторону ВС на

відрізки: BF = 4см, FC = 7см. Обчислити периметр прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Булкин Антон.

∠FAD=∠BAF=∠A/2=90°/2=45° (бісектриса ділить кут навпіл).

∠FAD=∠BFA=45° (як внутрішні різносторонні кути при BC || AD, AF - січна).

Розглянемо △BAF, він рівнобедрений (∠BAF=∠BFA), тому AB=BF=4(см) (як бічні сторони рівнобедреного трикутника).

BC=BF+FC=4+7=11(см).

Отже, P▭=2(11+4)=2*15=30(см)

Відповідь: 30 см.