Знайти сторони рівнобедряного трикутника, якщо його периметр 36см, а основа на 3см більша від

бічної сторони

Ответы на вопрос

Отвечает Киров Дмитрий.

Ответ:

Объяснение:

Оскільки у рівнобедреного трикутника дві сторони однакові, нехай коефіцієнт пропорційності х, складемо рівняння:

х+х+х+3=36

3х+3=36

3х=36-3

х=33:3

х=11 - бічні сторони

2) 11+3=14 - основа тикутника