помогите пожалуйста!! площа кругового сектора з центральним кутом 40° дорівнює 9π² см² . знайдіть

довжину дуги на яку спирається цей сектор​

Ответы на вопрос

Отвечает Клыкова Арина.

Ответ:

Кут сектора = 360: 9 = 40 градусів, довжина дуги L = 36 * 40 * 3,1416: 180=25,1328 или можно просто 36 * 40 * \pi π : 180 = 8 \pi π

Объяснение:

правильно