площа кругового сектора відноситься до площі круга як 1:9. Знайдіть довжину дуги на яку спирається

цей сектор, Якщо радіус круга =36 см

Ответы на вопрос

Отвечает Тимофеев Никита.
Кут сектора = 360: 9 = 40 градусів, довжина дуги L = 36 * 40 * 3,1416: 180=25,1328 или можно просто 36 * 40 *  \pi : 180 = 8 \pi