Знайди середню лінію трапеції, якщо її основи відносяться 4:5, а різниця основ 20 см А)90 см Б)45

см В)180 см Г)100 см

Ответы на вопрос

Отвечает Королёв Никита.

Ответ:

90 см

Объяснение:

Нехай основи трапеції 4х см і 5х см, тоді за умовою

5х-4х=20

х=20

4*20=80 см менша основа

5*20=100 см більша основа

(80+100):2=90 см