Знайдіть суміжні кути, якщо їх градусні міри відносяться як 14 : 22 помогите!!!


Ответы на вопрос

Отвечает Прищеп Алина.

<1=14х; <2=22х; <1+<2=180; 14х+22х=180; 36х=180; х=180÷36=5; <1=14х=14*5=70°; <2=22х=22*5=110°.