Середня лінія рівнобедреного трикутника проведена між бічною стороною і основою дорівнює 5 см, а

основа трикутника на 3,5 см більша за середню лінію. Знайдіть периметр трикутника. Помогите пожалуйста срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Водеников Илья.

Ответ:

28,5 см

Объяснение:

Бічна сторона дорівнює 2*5=10 см за властивістю середньої лінії трикутника.

Основа трикутника дорівнює 5+3,5=8,5 см.

Периметр дорівнює 10+10+8,5=28,5 см.

Отвечает Крупеников Семён.

Ответ:

Объяснение:

Боковая сторона - 5*2=10 см;

основание 5+3,5=8,5 см;

периметр - 10*2+8,5=28,5 см.