сторони трикутника відносяться як 4:3:5. Знайдіть його сторони, якщо периметр трикутника,

утвореними середніми лініями даного трикутника, дорівнює 60см​

Ответы на вопрос

Отвечает Гамандий Света.

Ответ:

40 cm, 30 cm, 50 cm.

Объяснение:

120 cm=4x+3x+5x

120 cm=12x

x=10 cm.

AB=3x*10 cm=30 cm.

BC=4x*10 cm=40 cm.

AC=5x*10 cm=50 cm.