Діагоналі чотирикутника 5 см і 10 а кут між ними 45 °. Знайдіть площу чотирикутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Пронина Александра.

Ответ:

там виходить не ціле число тому можна писати і 35.3 або 35.35

Объяснение:

S-?

d-1=5

d-2=10

S=d1×d2×sin45=5×10×(корінь2)/2=35.3(або35.35)см²