Даю 70 баллов2. Паралельні прямі аib перетинають сторону ОА кута АОВ в точках N и C, а сторону OB в

точках М і K, починаючи від вершини. Знайдіть довжину відрізка NC, якщо OM=3м, OK = 18м, ON=4м.​

Ответы на вопрос

Отвечает Костенко Поля.

Ответ:

20 м.

Объяснение:

За теоремою Фалеса про пропорційні відрізки:

ОМ/ОN=ОK/ОC

ОC=ОК*ОN:ОМ=18*4:3=24 м

NC=OC-ON=24-4=20 м.