Помогите срочно!! 2. В основі призми лежить трикутник зі сторонами 8см, 13см, 15см. Діагональ

бічної грані, що містить меншу сторону основи, дорівнює 10см. Знайти об’єм призми.

Ответы на вопрос

Отвечает Меньшикова Кристина.

Ответ:

об'єм піраміди : V=1/3S*h

площу основи знайдемо по формулi Герона

S=корiнь (p(p-a)(p-b)(p-c)), де p - напiвпериметр

S= корiнь (21*(21-13)*(21-14)*(21-15)) =84см^2

V=1/3*84*10=280cм^2

об'єм призми: V= S*h

S=a*b, де а та b - довжини сторiн

за теоремою Пiфагора:

а= корiнь ( 17^2-15^2)=8 cм

S=8*15=120 см^2

V= 120*10=1200cм^3

Отвечает Зайцева Евгения.
У него неправильное решение