Знайдіть суміжні кути, якщо : один з них на 20° більший за інший; один з них у 5 разів менший за

інший.

Ответы на вопрос

Отвечает Сядуков Вова.

Ответ:

берём за х наименьшее число

1)х+20+х=180°

х+х=180-20

2х=160°

х=80°

х+20=100°

2)х+х×5=180°

6х=180°

х=30°

х×5=30×5=150°