Радіус кола,описаного навколо правильного шестикутника , дорівнює 5√3 см. Знайдіть сторону

шестикутника і радіус вписаного кола . Даю 20 балів.

Ответы на вопрос

Отвечает Хлыбов Глеб.

Відповідь:

а=5√3 см

r=7,5 см

Пояснення:

то треба занати властивості правильного шестикутника:

Радіус описаного кола дорівнює його стороні R=а=5√3см

або за формулою радіусу описаного кола навколо правильного багатокутника, де n- це кількість кутів багатокутника:

дивись файл

Радіус вписаного кола:

r=\frac{a\sqrt{3} }{2}=\frac{5\sqrt{3}*\sqrt{3}  }{2}=\frac{5*3}{2}=7,5(см)