На стороні АВ трикутника ABC вибрано точку M так. ∠АСМ=∠АВС, АМ = 2, МВ=6. знайдіть AC Помогите

даю 100 балов!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Зверев Давид.

Ответ:

4 см.

Объяснение:

ΔАВС подібний до ΔАСМ (∠А - спільний; ∠АСМ=∠АВС за умовою)

АС\АВ=АМ/АС;  АС²=АВ*АМ=8*2=16;  АС=√16=4 см.