На стороні АВ трикутника АВС вибрано точку М так ,що ∠АСМ=∠АВС,АМ,=1,МВ=8.Знайдіть АС.


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

ΔABC подобен ΔACM, поскольку угол A у них общий, а ∠ACM=∠ABC по условию ⇒ AC/AB=AM/AC; AC²=AB·AM=9·1=9=3²; AC=3.

Ответ: 3