У рівнобедреному трикутнику середня лінія яка паралельна основі дорівнює 6 см а бічна сторона

дорівнює 8 см. аизначте периметру трикутника ​

Ответы на вопрос

Отвечает Петрушов Витя.

Ответ:

28 см

Объяснение:

8+8=16 (см) сума бічних сторін

6*2=12 (см) основа

16+12=28 (см) периметр