Найдите площадь и периметр ромба если его диагонали равны 30 см и 40 см. подробно!!!заранее

спасибо

Ответы на вопрос

Отвечает Паршина Марина.

Объяснение:

d1=30 cм

d2=40 cм

S=d1×d2 /2=30×40 /2=600 cм^2

Р=4а

По теореме Пифагора :

а=корень ((d1/2)^2+(d2/2)^2)=

=корень ((30/2)^2+(40/2)^2)=

=корень (15^2+20^2)=корень 625=25 см

Р=4×25=100 см

Ответ : S=600 cм^2 ; Р=100 см

Отвечает Шакурова Камила.

Відповідь:

Пояснення:

Площа ромба через діагоналі дорівнює 1/2  добутку діагоналей

S=d1*d2/2=30*40/2=600 cm²

2)щоб знайти периметр ромба, треба знайти сторону, для рішення цієї задачі впишемо в ромб коло, знайдемо радіус цього кола і через радіус знайдемо сторону і периметр ромба.

r =d1*d2/√d1²+d2²=40*30/√40²+30²=24 cm      радіус вписаного кола.

радіус вписаного кола через діагоналі історону можна ще знайти за формулою:  r=d1*d2/4a      а=d1*d2/4r      a=30*40/4*24=12.5cm

 тоді периметр буде  дорівнювати 4а     Р=4*12,5=50(см)