Сторони трикутника дорівнюють 4см і 5 см а косинус кута між ними дорівнює 0,4 Знайдіть третю

сторону цього трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Федотов Никита.

Дано:
Треугольник
а=4см
b=5см
cos∠(аb)=0,4.
c=?
______
Решение:
Теорема косинусов.
с=√(а²+b²-2*a*b*cos∠(ab))=
=√(4²+5²-2*4*5*0,4)=√(16+25-16)=
=√25=5см

Ответ: 5см