Знайти найбільший за величиною кут трикутника зі сторонами 3 см 5 см і 7 см


Ответы на вопрос

Отвечает Чистова Юлия.

Ответ:

соsА=в^2+с^2-а^3/2вс

соs=5^2+3^2-7^2/2*5*3=-1/2

соs -1/2=120°