Помогите пж даю 20 балов . Знайдіть периметр трикутника АВС, якщо одна з його сторін дорівнює 5 см,

друга на 3 см довша за неї, а третя на 2 см довша за другу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бероева Лиза.

Объяснение:

1) 5 + 3 = 8 (см)

2) 8 + 2 = 10 (см)

3) 5 + 8 + 10 = 23 (см)

Периметр: равен 23 см